freeiptvplayer.net

Lista e vendeve

Mirë se erdhët në listën tonë të kanaleve televizive!

Kemi kanale nga shumë vende. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar argëtim lokal apo kuriozë për transmetimet në të gjithë globin, katalogu ynë i gjerë ju orienton nëpër botën e larmishme të televizionit. Ju mund të shikoni shfaqje nga vendi juaj ose të shihni se çfarë ka në TV në vende të tjera. Është si një turne botëror në ekranin tënd. Argëtohu duke eksploruar!

Afganistani Afganistani
Shqipëria Shqipëria
Algjeria Algjeria
Samoa Amerikane Samoa Amerikane
Andorra Andorra
Angola Angola
Anguilla Anguilla
Antigua dhe Barbuda Antigua dhe Barbuda
Argjentina Argjentina
Armenia Armenia
Aruba Aruba
Australia Australia
Austria Austria
Azerbajxhani Azerbajxhani
Bahamas Bahamas
Bahreini Bahreini
Bangladesh Bangladesh
Barbados Barbados
Bjellorusia Bjellorusia
Belgjika Belgjika
Belize Belize
Benini Benini
Bermuda Bermuda
Bhutan Bhutan
Bolivia Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
Botswana Botswana
Ishulli Bouvet Ishulli Bouvet
Brazili Brazili
Ishujt e Virgjër Britanikë Ishujt e Virgjër Britanikë
Brunei Brunei
Bullgaria Bullgaria
Burkina Faso Burkina Faso
Burundi Burundi
Kamboxhia Kamboxhia
Kamerun Kamerun
Kanadaja Kanadaja
Cape Verde Cape Verde
Ishujt Kajman Ishujt Kajman
Republika e Afrikës Qendrore Republika e Afrikës Qendrore
Çad Çad
Kili Kili
Kina Kina
Kolumbia Kolumbia
Komoret Komoret
Ishujt Cook Ishujt Cook
Kosta Rika Kosta Rika
Kroacia Kroacia
Cuba Cuba
Curacao Curacao
Qiproja Qiproja
Republika Çeke Republika Çeke
Republika Demokratike e Kongos Republika Demokratike e Kongos
Danimarka Danimarka
Djibouti Djibouti
Dominika Dominika
Republika Domenikane Republika Domenikane
Timori Lindor Timori Lindor
Ekuadori Ekuadori
Egjipti Egjipti
Salvadori Salvadori
Guineja Ekuatoriale Guineja Ekuatoriale
Eritrea Eritrea
Estonia Estonia
Etiopia Etiopia
Ishujt Falkland Ishujt Falkland
Ishujt Faroe Ishujt Faroe
Fixhi Fixhi
Finlanda Finlanda
Franca Franca
Guajana franceze Guajana franceze
Polinezia franceze Polinezia franceze
Territoret jugore franceze Territoret jugore franceze
Gabon Gabon
Gambia Gambia
Gjeorgjia Gjeorgjia
Gjermania Gjermania
Gana Gana
Greqia Greqia
Groenlandë Groenlandë
Grenada Grenada
Guadeloupe Guadeloupe
Guam Guam
Guatemala Guatemala
Guernsey Guernsey
Guineja Guineja
Guine-Bissau Guine-Bissau
Guajana Guajana
Haiti Haiti
Hondurasi Hondurasi
Hong Kongu Hong Kongu
Hungaria Hungaria
Islanda Islanda
India India
Indonezia Indonezia
Irani Irani
Iraku Iraku
Irlanda Irlanda
Izraeli Izraeli
Italia Italia
Bregu i Fildishtë Bregu i Fildishtë
Xhamajka Xhamajka
Japonia Japonia
Jordania Jordania
Kazakistani Kazakistani
Kenia Kenia
Kiribati Kiribati
Kosova Kosova
Kuvajti Kuvajti
Kirgistani Kirgistani
Laos Laos
Letonia Letonia
Libani Libani
Lesotho Lesotho
Liberia Liberia
Libia Libia
Lihtenshtajni Lihtenshtajni
Lituania Lituania
Luksemburgu Luksemburgu
Macao Macao
Madagaskar Madagaskar
Malawi Malawi
Malajzia Malajzia
Maldivet Maldivet
Mali Mali
Malta Malta
Ishujt Marshall Ishujt Marshall
Martinika Martinika
Mauritania Mauritania
Mauritius Mauritius
Mayotte Mayotte
Meksika Meksika
Mikronezi Mikronezi
Moldavia Moldavia
Monako Monako
Mongolia Mongolia
Mali i Zi Mali i Zi
Montserrat Montserrat
Maroku Maroku
Mozambik Mozambik
Myanmar (Birmani) Myanmar (Birmani)
Namibi Namibi
Nauru Nauru
Nepali Nepali
Holanda Holanda
Kaledonia e Re Kaledonia e Re
Zelanda e Re Zelanda e Re
Nikaragua Nikaragua
Niger Niger
Nigeria Nigeria
Niue Niue
Ishulli Norfolk Ishulli Norfolk
Koreja e Veriut Koreja e Veriut
Maqedonia e Veriut Maqedonia e Veriut
Ishujt Mariana Veriore Ishujt Mariana Veriore
Norvegjia Norvegjia
Omani Omani
Pakistan Pakistan
Palau Palau
Palestina Palestina
Panamaja Panamaja
Papua Guineja e Re Papua Guineja e Re
Paraguaji Paraguaji
Peruja Peruja
Filipinet Filipinet
Ishujt Pitkairn Ishujt Pitkairn
Polonia Polonia
Portugalia Portugalia
Porto Riko Porto Riko
Katari Katari
Republika e Kongos Republika e Kongos
Réunion Réunion
Rumania Rumania
Rusia Rusia
Ruanda Ruanda
Saint Barthélemy Saint Barthélemy
Shën Helena Shën Helena
Saint Kitts dhe Nevis Saint Kitts dhe Nevis
Shën Luçia Shën Luçia
Saint Martin Saint Martin
Saint Pierre dhe Miquelon Saint Pierre dhe Miquelon
Saint Vincent and the Grenadines Saint Vincent and the Grenadines
Samoa Samoa
San Marino San Marino
Sao Tome dhe Príncipe Sao Tome dhe Príncipe
Arabia Saudite Arabia Saudite
Senegal Senegal
Serbia Serbia
Seychelles Seychelles
Sierra Leone Sierra Leone
Singapori Singapori
Sint Maarten Sint Maarten
Sllovakia Sllovakia
Sllovenia Sllovenia
Ishujt Solomon Ishujt Solomon
Somali Somali
Afrika e Jugut Afrika e Jugut
Gjeorgjia Jugore dhe Ishujt Sanduiç Jugorë Gjeorgjia Jugore dhe Ishujt Sanduiç Jugorë
Koreja e Jugut Koreja e Jugut
Sudani Jugor Sudani Jugor
Spanja Spanja
Sri Lanka Sri Lanka
Sudan Sudan
Surinami Surinami
Swaziland Swaziland
Suedia Suedia
Zvicra Zvicra
Siria Siria
Tajvani Tajvani
Taxhikistan Taxhikistan
Tanzania Tanzania
Tajlanda Tajlanda
Togo Togo
Tokelau Tokelau
Tonga Tonga
Trinidadi dhe Tobagoja Trinidadi dhe Tobagoja
Tunizia Tunizia
Turqia Turqia
Turkmenistan Turkmenistan
Ishujt Turks dhe Caicos Ishujt Turks dhe Caicos
Tuvalu Tuvalu
Ishujt e Virgjër të SHBA-së Ishujt e Virgjër të SHBA-së
Uganda Uganda
Ukraina Ukraina
Emiratet e Bashkuara Arabe Emiratet e Bashkuara Arabe
Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Shtetet e Bashkuara Shtetet e Bashkuara
Uruguaji Uruguaji
Uzbekistani Uzbekistani
Vanuatu Vanuatu
Qyteti i Vatikanit Qyteti i Vatikanit
Venezuela Venezuela
Vietnami Vietnami
Wallis dhe Futuna Wallis dhe Futuna
Sahara Perëndimore Sahara Perëndimore
Jemeni Jemeni
Zambia Zambia
Zimbabve Zimbabve
International International
Përjashtimi

Përmbajtja e ofruar në këtë faqe interneti është pritur nga palë të treta dhe është në dispozicion në domenin publik. Ne nuk e hostojmë ose kontrollojmë përmbajtjen dhe as nuk jemi përgjegjës për disponueshmërinë, cilësinë, përmbajtjen ose ndonjë dëm të shkaktuar në të. Ne thjesht ofrojmë një platformë që u lejon përdoruesve të aksesojnë dhe të shikojnë përmbajtjen e disponueshme duke përdorur lojtarin tonë. Kanalet dhe URL-të streaming janë me burim nga depoja iptv-org GitHub, dhe ne nuk kemi ndonjë përkatësi me ofruesit e përmbajtjes. Nëse keni ndonjë shqetësim ligjor apo çështje të së drejtës së autorit, ju lutemi kontaktoni me ofruesit përkatës të përmbajtjes. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni këto terma dhe kuptoni natyrën e përmbajtjes së ofruar.

freeiptvplayer.net
Experience live IPTV streams effortlessly, even in 4K, with our complimentary online IPTV player. Simply paste any M3U URL or upload an M3U playlist file to initiate streams directly on our free IPTV web player.